Liczba wpisów: 105

Nagłośnij WieloRybę

Chcę pomóc

Rzecz podstawowa

Gorąco zachęcamy wszystkich chrześcijan prowadzących działalność lub chcących zrobić dobry użytek ze swoich talentów aby zgłaszali się do naszej bazy. Tylko działając razem możemy doprowadzić do sukcesu tego przedsięwzięcia. Polecamy też często zaglądać na stronę, aby być na bieżąco z ofertami zarejestrowanych na WieloRybie ludzi.

Reklama serwisu

Jeśli masz możliwość poinformowania innych o istnieniu serwisu, daj znać. Może to być informacja w radiu, w prasie, na zaprzyjaźnionym portalu, czy innym medium. Możesz także polecić to miejsce poprzez fora internetowe, portale społecznościowe (np. używając przycisków znajdujących się pod menu po lewej stronie) i w każdy inny sposób, jaki przyjdzie Ci do głowy. Im więcej ludzi dowie się o istnieniu WieloRyby, tym skuteczniej będzie mogła funkcjonować.

Szczególnie zachęcamy do polubienia, odwiedzania i promowania profilu serwisu WieloRyba na Facebooku, który znajduje się pod adresem https://facebook.com/wieloryba. Znajdziecie tam ciekawe informacje, ogłoszenia, nowości, wpisy przedstawiające firmy i osoby znajdujące się w naszej bazie, aktualności, zdjęcia dotyczące serwisu i nie tylko.

Poinformuj także o istnieniu serwisu w Twojej parafii i wspólnocie oraz namawiaj ludzi do wzięcia udziału w tym dziele. Zachęcamy do wykorzystania plakatu dostępnego w dziale Magazyn. Póki co trudno powiedzieć o naszej bazie danych, aby pękała w szwach. Nie zniechęć się tym - od czegoś przecież trzeba zacząć. To, czy serwis będzie funkcjonował i przynosił dobre owoce zależy także od Ciebie.

Modlitwa

Zachęcamy także do modlitwy w intencji serwisu oraz osób i firm znajdujących się w katalogu WieloRyby. Twoja modlitwa jest ważna, aby dobrze służył wszystkim odwiedzającym i rzeczywiście przyczyniał się do budowania królestwa Bożego.

Uzupełnianie ofert

Jeśli znasz przykłady chrześcijańskich firm lub fachowców, których nie można odnaleźć w naszym serwisie, a którzy Twoim zdaniem powinni się tutaj znaleźć, poinformuj ich o istnieniu tej strony lub przekaż nam namiary na nich. Zgłaszać można firmy nie tylko polskie. Warto, abyśmy wiedzieli także o istnieniu międzynarodowych firm chrześcijańskich, których produkty dostępne są na naszym rynku. Umożliwi nam to świadome ich wspieranie.

Inne pomysły

Jeśli chcesz pomóc w inny sposób, po prostu napisz i podziel się z nami Twoim pomysłem.

Czytany 5335 razy